Problemy techniczne

Ostatnio zalała mnie fala spamu, w której poginęły mi Wasze komentarze. Mam nadzieję, że udało się zażegnać problem i że wszystkie komentarze zostały opublikowane, że żadnego nie pominęłam w odpowiedziach i nie usunęłam przez przypadek. Gorąco Wam dziękuję za odwiedziny, za to, że chce Wam się zostawić po sobie ślad, za nieocenione wsparcie, moc pozytywnych myśli i słów. Czujemy z  Kropką tę dobrą energię i grzejemy się w jej cieple. Cieszę się niezmiernie, że mnie odwiedzacie i towarzyszycie w tej drodze.

SONY DSC

Zapisz

Zapisz

10 thoughts on “Problemy techniczne

  1. Ja jestem codziennie ☺czekam na nową porcję relacji zachciankowo-wymiotynych 😉😂
    Jestem i kibicuje ☺ dlatego przesyłam właśnie mnóstwo dobrej energii 😙💖

    1. Marysiu, mam nadzieję, że będę miała o czym pisać, choć chyba wolałabym o tych zachciankach niż wymiotach 😉 A za tę energię bardzo dziękuję :)

  2. Lubię do Ciebie zaglądać, tak więc bez obaw – żadne problemu techniczne mnie nie powstrzymają. Zwłaszcza teraz, bo z tego co liczę to ja jestem jakieś 2 tygodnie za Tobą i miło będzie przeczytać na świeżo jak to może być :)

    Prasowaniem się nie przejmuj. Mi lekarz kazał się nie przemęczać i oszczędzać, a prasowanie to jednak potrafi zmęczyć, więc Ł. dzielnie zarządza naszym żelazkiem 😀

    1. Tak, to chyba będzie z dwa tygodnie różnicy. Ciekawe, czy nam się objawy będą pokrywać :) Mój M. to już prędzej w pogniecionym by poszedł, niż wziął się z prasowanie. To chyba jedyna z prac domowych, do których ma dwie lewe ręce, ale muszę go w końcu w tym przeszkolić :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *